Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 6,1% sub estimat
Cantar Dibal G305, 15/30 kg, acumulator
- Număr anunț
- DA21929397
- Autoritate contractantă
- GRADINITA NR. 137 (CUI 27981947)
- Furnizor / câștigător
- IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
- Cod CPV
- 42923200-4 · Cantare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 756,30 RON
- Valoare atribuită
- 710 RON 6,1% sub estimat
- Data publicării
- 04.12.2018 08:14
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 13:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
710 RON
din 756,30 RON estimat
6,1%
Adjudecat la 93,9% din estimat · economie 46,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.