Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSTALATIE DOZARE HIPOCLORIT DE SODIU TIP APG603 DN100

Număr anunț
DA21923820
Autoritate contractantă
Comuna Cocora (CUI 4427943)
Furnizor / câștigător
INSERV AQUA SRL (CUI RO14681280)
Cod CPV
42993200-5 · Instalatie de dozare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.348 RON
Valoare atribuită
4.348 RON
Data publicării
03.12.2018 13:53
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 10:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.348 RON

din 4.348 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.