Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALCOOL ETILIC absolut 99,3% pa PENTRU ANALIZA / ETANOL absolut 99,5% pa (uz nealimentar)

Număr anunț
DA22192720
Autoritate contractantă
Directia Sanitar Veterinara si Siguranta Alimentelor Vrancea (CUI 4297614)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
24322510-5 · Alcool etilic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44,50 RON
Valoare atribuită
44,50 RON
Data publicării
09.01.2019 11:52
Termen limită
14.01.2019 17:00
Data finalizării
09.01.2019 14:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44,50 RON

din 44,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.