Ofertă acceptată Cumpărare directă

Premii pentru Concursul ,,Un mar pe zi, o viață sanatoasa”

Număr anunț
DA22192122
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN OLT (CUI 4394706)
Furnizor / câștigător
MONDO EVENTS & SALES S.R.L. (CUI 30574226)
Cod CPV
37822100-7 · Creioane colorate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.773 RON
Valoare atribuită
22.773 RON
Data publicării
09.01.2019 11:14
Termen limită
14.01.2019 17:00
Data finalizării
09.01.2019 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.773 RON

din 22.773 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.