Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Priza cu protectie APC PM6U-GR SurgeArrest 6 iesiri 2 x USB
- Număr anunț
- DA22190200
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC CAMPENI (CUI 4331074)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 31224100-3 · Fise si prize (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 217,26 RON
- Valoare finală
- 217,26 RON
- Data publicării
- 09.01.2019 09:01
- Termen limită
- 14.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.01.2019 10:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.