Ofertă acceptată Cumpărare directă

TP-LINK ADAPTOR WIRELESS N150, PCI-E, ANTENA DETASABILA, TL-WN781ND

Număr anunț
DA22188553
Autoritate contractantă
Teatrul pentru copii Arlechino Brasov (CUI 4688523)
Furnizor / câștigător
SHORTCUT SRL (CUI RO14174368)
Cod CPV
32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47,90 RON
Valoare atribuită
47,90 RON
Data publicării
08.01.2019 14:30
Termen limită
13.01.2019 17:00
Data finalizării
08.01.2019 14:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47,90 RON

din 47,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.