Ofertă refuzată Cumpărare directă

Camera portabila (Body camera) politie Transcend DrivePro Body 30

Număr anunț
DA21892010
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA BARLAD (CUI 17216468)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
32333200-8 · Camere video (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.596,40 RON
Valoare finală
3.596,40 RON
Data publicării
28.11.2018 14:10
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 07:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.