Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Saci transparenți polietilenă 700x1000x0,07 mm, uz alimentar
- Număr anunț
- DA21387225
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Vaslui (CUI 4446325)
- Furnizor / câștigător
- MARTIPLAST S.R.L. (CUI RO32060299)
- Cod CPV
- 18937000-6 · Saci de ambalaj (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 240 RON
- Valoare atribuită
- 260 RON
- Data publicării
- 04.10.2018 11:33
- Termen limită
- 09.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 12:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
260 RON
din 240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro