Atribuită Cumpărare directă

„Aranjamente florale”

Număr anunț
DA35358674
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
Furnizor / câștigător
FLORILE MARIEI SOLIDAGO S.R.L. (CUI 43875085)
Cod CPV
03121210-0 · Aranjamente florale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
58.900 RON
Data publicării
27.03.2024 13:47
Data finalizării
29.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58.900 RON