Ofertă acceptată Cumpărare directă

Azot lichid in vas Dewar

Număr anunț
DA22187827
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE VIRUSOLOGIE STEFAN S. NICOLAU (CUI 4221209)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI RO10547308)
Cod CPV
24111800-3 · Azot lichid (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
405 RON
Valoare atribuită
405 RON
Data publicării
08.01.2019 13:17
Termen limită
13.01.2019 17:00
Data finalizării
08.01.2019 13:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

405 RON

din 405 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.