Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii pardoseli si aplicat vopsea epoxidica

Număr anunț
DA22192189
Autoritate contractantă
Scoala de Agenti de Politie '' VASILE LASCAR'' Campina (CUI 2845206)
Furnizor / câștigător
SANDECO SRL (CUI RO17171587)
Cod CPV
45430000-0 · Lucrari de imbracare a podelelor si a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.896 RON
Valoare atribuită
20.896 RON
Data publicării
09.01.2019 11:17
Termen limită
14.01.2019 17:00
Data finalizării
09.01.2019 12:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.896 RON

din 20.896 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.