Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ALIMENTAR - PRODUSE DIN CARNE

Număr anunț
DA22192062
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC MIKES KELEMEN (CUI 4404664)
Furnizor / câștigător
"BERTIS" SRL (CUI 551751)
Cod CPV
15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.423,36 RON
Valoare atribuită
4.423,36 RON
Data publicării
09.01.2019 11:09
Termen limită
14.01.2019 17:00
Data finalizării
09.01.2019 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.423,36 RON

din 4.423,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.