Acasă · Licitații
· Servicii de eliminare a deseurilor toxice, cu exceptia deseurilor radioactive si a solurilor contaminate (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de colectare a deseurilor chimice rezultate din laboratoare
- Număr anunț
- DA22189177
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Moreni (CUI 4206896)
- Furnizor / câștigător
- EURO PLUS SERV S.R.L. (CUI RO16918456)
- Cod CPV
- 90523000-9 · Servicii de eliminare a deseurilor toxice, cu exceptia deseurilor radioactive si a solurilor contaminate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.200 RON
- Valoare atribuită
- 2.200 RON
- Data publicării
- 08.01.2019 15:40
- Termen limită
- 13.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.01.2019 08:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.200 RON
din 2.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro