Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii etalonare cinemometru

Număr anunț
DA22189037
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
Furnizor / câștigător
BIROUL ROMAN DE METROLOGIE LEGALA (CUI RO4283376)
Cod CPV
50433000-9 · Servicii de calibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
412,76 RON
Valoare atribuită
412,76 RON
Data publicării
08.01.2019 15:19
Termen limită
14.01.2019 17:00
Data finalizării
09.01.2019 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

412,76 RON

din 412,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.