Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CALCULATOR INTEL i5-8400/MEMO 4GB/HARD 1TB/ VIDEO N710-1GB/ CARCASA CU SURSA 500W
- Număr anunț
- DA22188722
- Autoritate contractantă
- Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
- Furnizor / câștigător
- UNITECH COMPUTER SRL (CUI RO13805410)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.995,79 RON
- Valoare atribuită
- 1.995,79 RON
- Data publicării
- 08.01.2019 14:45
- Termen limită
- 13.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.01.2019 14:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.995,79 RON
din 1.995,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro