Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIVERSE APARATE ELECTROCASNICE

Număr anunț
DA21387002
Autoritate contractantă
CRESA BRASOV (CUI 15141156)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
39711210-4 · Roboti de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.571,37 RON
Valoare atribuită
2.571,37 RON
Data publicării
04.10.2018 11:26
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 13:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.571,37 RON

din 2.571,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.