Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ventolin 0.5 mg; Nitromint 0.4mg/dz spray ; Glucoza 10% sol.perf
- Număr anunț
- DA22183694
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA DAMBOVITA (CUI 7541399)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33673000-8 · Medicamente impotriva maladiilor obstructive ale cailor respiratorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 194,20 RON
- Valoare atribuită
- 198,20 RON
- Data publicării
- 07.01.2019 14:26
- Termen limită
- 13.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.01.2019 09:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
198,20 RON
din 194,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro