Ofertă refuzată
Cumpărare directă
METRONIDAZOL B 5g/l
- Număr anunț
- DA22181522
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI PULMONARE BREAZA (CUI 2843469)
- Furnizor / câștigător
- PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
- Cod CPV
- 33651300-1 · Antimicobacteriacee (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 161,32 RON
- Valoare finală
- 161,32 RON
- Data publicării
- 07.01.2019 10:56
- Data finalizării
- 09.01.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.