Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii SSM pentru executia drumului de legatura Oradea-Osorhei (Fughiu)
- Număr anunț
- DA21642010
- Autoritate contractantă
- ASOCIATIA ZONA METROPOLITANA ORADEA (CUI 17662975)
- Furnizor / câștigător
- Interprindere Individuala Cormos Viorel (CUI 28501354)
- Cod CPV
- 79714000-2 · Servicii de supraveghere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.000 RON
- Valoare finală
- 150.000 RON
- Data publicării
- 02.11.2018 13:33
- Termen limită
- 10.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.11.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.