Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asistenta si reprezentare juridica proiect Deschidem scoala deschidem viitorul ID 106737
- Număr anunț
- DA21381651
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Scolar al Judetului Brasov (CUI 4384290)
- Furnizor / câștigător
- OCIETATE PROFESIONALA DE AVOCATI CU RASPUNDERE LIMITATA "FUNARU, DICU SI ASOCIATII" (CUI 29266885)
- Cod CPV
- 79100000-5 · Servicii juridice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.427,50 RON
- Valoare atribuită
- 21.427,50 RON
- Data publicării
- 03.10.2018 17:28
- Termen limită
- 09.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 18:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21.427,50 RON
din 21.427,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro