Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie consumabile echipamente IT

Număr anunț
DA22189314
Autoritate contractantă
Comuna Sihlea (Consiliul Local Sihlea) (CUI 4447436)
Furnizor / câștigător
TV DAN SERVICE SRL (CUI RO2406960)
Cod CPV
32581100-0 · Cablu de transmitere a datelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
136,13 RON
Valoare atribuită
136,13 RON
Data publicării
08.01.2019 16:02
Termen limită
13.01.2019 17:00
Data finalizării
09.01.2019 08:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

136,13 RON

din 136,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.