Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 19,1% sub estimat

MATERIALE DE CURATENIE

Număr anunț
DA21705980
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALĂ "DIMITRIE CANTEMIR" ORADEA (CUI 12555714)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.571,52 RON
Valoare atribuită
2.081,50 RON 19,1% sub estimat
Data publicării
09.11.2018 12:52
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 13:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.081,50 RON

din 2.571,52 RON estimat 19,1%

Adjudecat la 80,9% din estimat · economie 490,02 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.