Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE RENOVARE

Număr anunț
DA21703112
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL LUPENI (CUI 4375054)
Furnizor / câștigător
VADATI SRL (CUI RO19134950)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.165,95 RON
Valoare atribuită
1.165,95 RON
Data publicării
09.11.2018 11:09
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.165,95 RON

din 1.165,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.