Atribuită Cumpărare directă

PENSA ETHICON HARMONIC ACE+ 36cm CU ULTRASUNETE SI TEHNOLOGIE DE ADAPTARE LA TESUT

Număr anunț
DA35374973
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
RIAN BAA TRADE S.R.L. (CUI 34286820)
Cod CPV
33162100-4 · Dispozitive pentru blocul operator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
28.03.2024 13:47
Data finalizării
29.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON