Ofertă refuzată Cumpărare directă

Produse de curatenie

Număr anunț
DA21653986
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr.1 Ibanesti (CUI 28421050)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
773,58 RON
Valoare finală
773,58 RON
Data publicării
05.11.2018 13:32
Termen limită
10.11.2018 17:00
Data finalizării
10.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.