Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii de transport aerian si cazare

Număr anunț
DA21705476
Autoritate contractantă
R.A. AEROPORTUL IASI (CUI 9671409)
Furnizor / câștigător
SMART TRAVEL S.R.L. (CUI RO16843981)
Cod CPV
63000000-9 · Servicii de transport anexe si conexe; servicii de agentii de turism (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.380 RON
Valoare atribuită
2.380 RON
Data publicării
09.11.2018 12:33
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.380 RON

din 2.380 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.