Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BALON COTAT CLASA A 25 ML cu dop si CU CERTIFICAT ETALONARE LOT
- Număr anunț
- DA21705197
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA VALCEA (CUI 11286391)
- Furnizor / câștigător
- PROTAR SERVICE SRL (CUI RO5066847)
- Cod CPV
- 33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 229 RON
- Valoare atribuită
- 229 RON
- Data publicării
- 09.11.2018 12:23
- Termen limită
- 14.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.11.2018 13:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
229 RON
din 229 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro