Atribuită Cumpărare directă

Spray iritant- lacrimogen pentru dotare politisti locali

Număr anunț
DA35343715
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Furnizor / câștigător
HUNTER STAR SRL (CUI 22183987)
Cod CPV
35300000-7 · Arme, munitii si piese conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.042,62 RON
Data publicării
25.03.2024 13:47
Data finalizării
29.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.042,62 RON