- Număr anunț
- DA22187559
- Autoritate contractantă
- COMUNA VACARENI (CUI 15996227)
- Furnizor / câștigător
- POPOIL SRL (CUI RO14041884)
- Cod CPV
- 09134210-2 · Motorina (0,2) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 822,80 RON
- Valoare finală
- 822,80 RON
- Data publicării
- 08.01.2019 12:52
- Termen limită
- 13.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.01.2019 13:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.