Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONVECTOR ELECTRIC DE PODEA 2000 W

Număr anunț
DA22190264
Autoritate contractantă
Giurgiu Servicii Locale S. A. (CUI RO31039442)
Furnizor / câștigător
SLG RO DISTRIBUŢIE S.R.L. (CUI RO33030776)
Cod CPV
39715230-8 · Aparate electrice de incalzire a podelei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
374,70 RON
Valoare atribuită
374,70 RON
Data publicării
09.01.2019 09:07
Termen limită
14.01.2019 17:00
Data finalizării
09.01.2019 13:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

374,70 RON

din 374,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.