Ofertă acceptată Cumpărare directă

Registru

Număr anunț
DA21388091
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala (CUI 15400862)
Furnizor / câștigător
LIMPEZA SRL (CUI RO14786251)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100 RON
Valoare atribuită
100 RON
Data publicării
04.10.2018 12:07
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 14:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100 RON

din 100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.