Ofertă acceptată Cumpărare directă

b. Publicare anunt în Monitorul Oficial Partea a 3-a text cuprins intre 1001-2000 caractere

Număr anunț
DA22193764
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA PENTRU DEFICIENTI DE AUZ KOZMUTZA FLORA (CUI 4847580)
Furnizor / câștigător
OFICIAL PRESS SRL (CUI RO34336600)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
302,52 RON
Valoare atribuită
302,52 RON
Data publicării
09.01.2019 13:02
Termen limită
14.01.2019 17:00
Data finalizării
09.01.2019 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

302,52 RON

din 302,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.