Ofertă acceptată Cumpărare directă

Evaluare bunuri mobile si imobile

Număr anunț
DA22192925
Autoritate contractantă
ORASUL CORABIA (CUI 4716810)
Furnizor / câștigător
TUFAROIU MARCEL (CUI 35556417)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.570 RON
Valoare atribuită
15.570 RON
Data publicării
09.01.2019 12:05
Termen limită
14.01.2019 17:00
Data finalizării
09.01.2019 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.570 RON

din 15.570 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.