Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Bazin wc semi-inaltime
- Număr anunț
- DA22188582
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA IALOMITA (CUI 7639762)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63,02 RON
- Valoare atribuită
- 63,02 RON
- Data publicării
- 08.01.2019 14:33
- Termen limită
- 13.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.01.2019 15:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
63,02 RON
din 63,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro