Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii postale pentru Primaria Comunei Crivat, Judetul Calarasi
- Număr anunț
- DA22187964
- Autoritate contractantă
- COMUNA CRIVAT (CUI 19161962)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Cod CPV
- 64112000-4 · Servicii postale de distribuire a corespondentei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 08.01.2019 13:31
- Termen limită
- 14.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.01.2019 14:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.000 RON
din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro