Ofertă acceptată Cumpărare directă

MICRODACYN 60® WOUND CARE :TRIOTON RAPID AFb

Număr anunț
DA21936938
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE NEUROPSIHIATRIE CRAIOVA (CUI 12688940)
Furnizor / câștigător
MEDEXPERT PROFESSIONAL SRL (CUI 26509823)
Cod CPV
33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.315 RON
Valoare atribuită
6.315 RON
Data publicării
04.12.2018 12:10
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 13:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.315 RON

din 6.315 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.