Ofertă acceptată Cumpărare directă

GLADYCOR 6.25mg cpr / CARVEDILOLUM 6.25mg

Număr anunț
DA21931726
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33622600-2 · Betablocanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39,60 RON
Valoare atribuită
39,60 RON
Data publicării
04.12.2018 09:46
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39,60 RON

din 39,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.