Ofertă acceptată Cumpărare directă

Incarcatura GPL / 10kg, Incarcatura GPL / 11kg

Număr anunț
DA22187893
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
ICOM OIL SRL (CUI RO11158953)
Cod CPV
44612000-3 · Butelii de gaz lichefiat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
500,05 RON
Valoare atribuită
500,05 RON
Data publicării
08.01.2019 13:24
Termen limită
13.01.2019 17:00
Data finalizării
08.01.2019 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

500,05 RON

din 500,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.