Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Revizie +Filtre
- Număr anunț
- DA22188891
- Autoritate contractantă
- Consiliul Judetean Buzau (CUI 3662495)
- Furnizor / câștigător
- ELCAR GID SRL (CUI 15204785)
- Cod CPV
- 50111110-0 · Servicii de asistenta pentru parcurile de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 943,89 RON
- Valoare atribuită
- 943,89 RON
- Data publicării
- 08.01.2019 14:59
- Termen limită
- 13.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 09.01.2019 08:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
943,89 RON
din 943,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro