Ofertă acceptată Cumpărare directă

LIMENTE CANTINA

Număr anunț
DA22192824
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN CEL MARE SI SFÎNT (CUI 4855001)
Furnizor / câștigător
FIVE CONTINENTS SRL (CUI RO14400295)
Cod CPV
15511100-4 · Lapte pasteurizat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
868,40 RON
Valoare atribuită
868,40 RON
Data publicării
09.01.2019 11:59
Termen limită
14.01.2019 17:00
Data finalizării
09.01.2019 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

868,40 RON

din 868,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.