Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse pentru CSC FINTINELE

Număr anunț
DA22188799
Autoritate contractantă
Centrul Rezidential pentru Persoane Varstnice – Pensionari (CUI 35107515)
Furnizor / câștigător
PAM ALY 2007 SRL (CUI RO22851679)
Cod CPV
33751000-9 · Scutece de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.410 RON
Valoare atribuită
1.410 RON
Data publicării
08.01.2019 14:51
Termen limită
13.01.2019 17:00
Data finalizării
09.01.2019 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.410 RON

din 1.410 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.