Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asistenta ContaMS

Număr anunț
DA22186721
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC PETRE MITROI BILED (CUI 29121841)
Furnizor / câștigător
C & M SOLUTIONS SRL (CUI 16148314)
Cod CPV
72600000-6 · Servicii de asistenta si de consultanta informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.200 RON
Valoare atribuită
7.200 RON
Data publicării
08.01.2019 11:42
Termen limită
13.01.2019 17:00
Data finalizării
09.01.2019 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.200 RON

din 7.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.