Ofertă acceptată Cumpărare directă

Accesorii intretinere auto

Număr anunț
DA21941165
Autoritate contractantă
SCOALA POPULARA DE ARTE SI MESERII CORNETTI (CUI 4417176)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
34640000-5 · Elemente auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
419,11 RON
Valoare atribuită
419,11 RON
Data publicării
04.12.2018 14:01
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

419,11 RON

din 419,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.