Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aspirator fara sac ROWENTA X-Trem Power Cyclonic Home&Car RO6963EA, 2.5l, 750W
- Număr anunț
- DA21935801
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT STEP BY STEP NR. 12 ALBA IULIA (CUI 18953743)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.689,44 RON
- Valoare atribuită
- 2.689,44 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 11:38
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 12:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.689,44 RON
din 2.689,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro