Ofertă acceptată Cumpărare directă

REMORCA TRANSPORT

Număr anunț
DA21929368
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN ARGES (CUI 4229660)
Furnizor / câștigător
LOGISTIC SPORT SRL (CUI RO19080523)
Cod CPV
34200000-9 · Caroserii, remorci sau semiremorci pentru vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.400 RON
Valoare atribuită
13.400 RON
Data publicării
04.12.2018 08:12
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.400 RON

din 13.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.