Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Torch one piece, radial 1.4mm id inject. 1/pk.
- Număr anunț
- DA21926064
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU METALE NEFEROASE SI RARE-IMNR (CUI RO2788151)
- Furnizor / câștigător
- ALTIUM INTERNATIONAL S.R.L. (CUI RO14125527)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.420 RON
- Valoare atribuită
- 4.420 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 14:56
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 11:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.420 RON
din 4.420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro