Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 9,8% sub estimat

FURNITURI DE BIROU

Număr anunț
DA21706757
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALĂ "DIMITRIE CANTEMIR" ORADEA (CUI 12555714)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
909,74 RON
Valoare atribuită
820,98 RON 9,8% sub estimat
Data publicării
09.11.2018 13:22
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 13:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

820,98 RON

din 909,74 RON estimat 9,8%

Adjudecat la 90,2% din estimat · economie 88,76 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.