Ofertă acceptată Cumpărare directă

EXTERTIZA TEHNICA CLADIRE FOSTA SCOALA ZVORONESTI, COM. TIMISESTI

Număr anunț
DA22187598
Autoritate contractantă
COMUNA TIMISESTI (CUI 2614252)
Furnizor / câștigător
MILTIADE PETRU CATALIN I I (CUI 28074679)
Cod CPV
71200000-0 · Servicii de arhitectura si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
08.01.2019 12:55
Termen limită
13.01.2019 17:00
Data finalizării
08.01.2019 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.