Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,8% sub estimat
Senzor de proximitate pentru flux (adult, pediatric, pacient unic ) ventilator Bellavista
- Număr anunț
- DA21936697
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN TG-JIU (CUI 4448067)
- Furnizor / câștigător
- SANPRODMED SRL (CUI RO13362380)
- Cod CPV
- 35125100-7 · Senzori (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.520 RON
- Valoare atribuită
- 2.400 RON 4,8% sub estimat
- Data publicării
- 04.12.2018 12:03
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 12:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.400 RON
din 2.520 RON estimat
4,8%
Adjudecat la 95,2% din estimat · economie 120 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.