Ofertă acceptată
Cumpărare directă
STEAG NATO, pentru exterior,dim 150/100cm,fete duble
- Număr anunț
- DA21936374
- Autoritate contractantă
- Centrul Medical De Diagnostic Si Tratament Ambulatoriu "Dr. Nicolae Kretzulescu (CUI 4267079)
- Furnizor / câștigător
- HERALDICA SRL (CUI RO20256411)
- Cod CPV
- 35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 220 RON
- Valoare atribuită
- 220 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 11:55
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 12:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
220 RON
din 220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro